PIOTR KRAŚKO W SZPITALU-PRZECHODZI SERIE BADAŃ .

INFORMACJE SHOW BIZNES

KLIKRADIO

6/15/2022 0 min read

Piotr Kraśko jest w szpitalu - podał Pudelek. Prezenter "Faktów" miał trafić do placówki w związku z problemami z ciśnieniem. Jak podaje portal, dziennikarz obecnie przechodzi szereg badań mających na celu ustalić przyczynę dolegliwości.

Piotra Kraśko nie miał ostatnio dobrej prasy. W grudniu zeszłego roku wyszło na jaw, że dziennikarz TVN przez sześć lat jeździł autem bez prawa jazdy. Pierwszy raz straci dokumenty w 2009 roku, pięć lat później ponownie cofnięto mu uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Sąd Rejonowy w Łomży skazał gospodarza "Faktów" na karę grzywny w wysokości 7,5 tys. zł oraz roczny zakaz prowadzenia pojazdów.

W czerwcu tego roku TVP Info napisało, że Kraśko miał migać się od płacenia podatków. Konkretnie miał nie składać terminowo zeznań podatkowych oraz deklaracji VAT-7 w latach 2012-2015. Według portalu dziennikarz miał zalegać z ogromną kwotą. W odpowiedzi Kraśko oświadczył, że złożył już brakujące deklaracje i uiścił zaległości w kwocie 850 tysięcy złotych. Portal Pudelek dowiedział się, że Piotr Kraśko przebywa w jednym z warszawskich szpitali. Dziennikarz TVN miał trafić do placówki w związku z problemami z ciśnieniem i obecnie przechodzić gruntowne badania.

Uzyskaliśmy nieoficjalne potwierdzenie w szpitalu, że rzeczywiście dziennikarz przebywa w jednej z warszawskich placówek medycznych, gdzie poddawany jest szeregowi badań w związku z problemami z ciśnieniem - padał Pudelek. Szczegóły stanu Piotra Kraśki na razie nie są znane. Bliscy prowadzącego "Faktów" nie komentują sprawy.