Z ŻYCIA GWIAZD -ELON MUSK ZOSTAŁ OJCEM BLIŹNIAKÓW A KILKA TYGODNI PÓŹNIEJ URODZIŁA MU SIĘ CÓRECZKA.

PLOTKI GWIAZDY

KLIKRADIO

7/10/2022 0 min read

Meandry życia osobistego Elona Muska są niezwykle skomplikowane. Przedsiębiorca i filantrop ma na koncie liczne związki oraz trzy małżeństwa… w tym dwa z tą samą kobietą. Pod koniec 2021 roku, kilka miesięcy po ogłoszeniu rozstania z Grimes, miliarder powitał na świecie swoje najmłodsze dziecko, które przyszło na świat za sprawą surogatki.
Zgodnie z najnowszymi medialnymi doniesieniami, kilka tygodni przed narodzinami Exy Dark Sideræl, Musk po raz kolejny został ojcem. Matką bliźniaków jest Shivon Zilis, dyrektorka w jednej z jego firm, z którą miał romans.
Informacja wyszła na jaw przez dokumenty, do których dotarł serwis Business Insider. To petycja dotycząca zmiany nazwiska bliźniaków, jaka została złożona w kwietniu 2022 roku. Wnosi ona, by dzieci nosiły oba nazwiska – zarówno Zilis, jak i Musk.
Elon Musk doczekał się sześciu dzieci z pierwszą żoną, z którą rozwiódł się w 2008 roku. Pierwsze z nich niestety zmarło w wyniku nagłej śmierci łóżeczkowej w wieku zaledwie 10 tygodni. Dalsze starania pary opierały się na metodzie in vitro, która przyniosła im bliźniaki w 2004 roku, a następnie trojaczki w 2006 roku. Kolejnego potomka doczekał się w 2020 roku, a jego matką jest kanadyjska piosenkarka i kompozytorka Claire Boucher, znana lepiej jako Grimes. W grudniu 2021 roku na świat przyszło kolejne dziecko pary, które urodziło się dzięki surogatce. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami kilka tygodni wcześniej na świat przyszły jeszcze bliźniaki, które są owocem romansu Muska ze swoją podwładną – Shivon Zilis.